Perfekcyjna równowaga

Czy chcesz ulepszyć stado, hodując zdrowe i wydajne zwierzęta? Czy chcesz produkować krowy, które odznaczają się wysoką płodnością, długowiecznością i wysoką produkcją życiową przy ograniczonych problemach zdrowotnych? Czy chcesz, aby stado wydajnie produkowało mleko zawierające najwyższej jakości składniki tłuszczowe i białkowe przy mniejszym zużyciu kosztownej paszy? Dzięki CRV możesz hodować krowy, które przynoszą większy dochód przy obniżonych kosztach.

 

„Równowaga między zdrowotnością a wydajnością jest kluczem do lepszego życia dla krów, hodowców oraz świata wokół nas”

 

CRV stawia nie tylko na zdrowotność zwierząt i wydajność, ale na idealną równowagę między tymi dwoma czynnikami, dzięki której jest globalnym liderem w branży. CRV koncentruje swoją uwagę na różnych wartościach hodowlanych, które pozwalają na ukierunkowanie strategii hodowlanej na cechy zdrowotne i wydajnościowe. Te wartości hodowlane są ujęte w dwóch praktycznych wskaźnikach: CRV Zdrowie i CRV Wydajność.

Skontaktuj się z nami

CRV Zdrowie > Więcej zysku, mniej pracy

Wybór buhajów w oparciu o wskaźnik CRV Zdrowie umożliwia produkcję krów o wysokiej płodności i zdrowych racicach, które rzadziej zapadają na zapalenie wymienia (mastitis). Twoje krowy nie będą mieć problemów z ocieleniem i będą mniej podatne na ketozę.

 

CRV Wydajność > tyle samo paszy, więcej mleka

Dzięki najlepszym buhajom według wskaźnika CRV Wydajność stado będzie bardziej produktywne, długowieczne i bardziej wydajne pod względem paszowym. Oprócz zwiększonej wydajności zaletą jest także obniżony poziom emisji metanu.

 

 

Informacje o CRV

Już od 1874 roku realizujemy naszą wizję, według której zdrowsze krowy ułatwiają pracę hodowcom, przyczyniają się do dobrej kondycji stada i korzystnie wpływają na środowisko.


CRF Facty

 

Skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem

CRV ściśle współpracuje z firmą Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o. Na życzenie dostępna jest oferta buhajów i powiązanych usług.

Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o.
Al. Piłsudskiego 58, 18-400 Łomża

tel: 86 218 10 11

biuro@hgplus.pl